لیوان نی دار کودک

آب برای همه موجوادات زنده نقش حیاتی دارد وباید برای بهتر عملکرد بدن از آب استفاده کنیم.نوزادان برای سلامتی بدنشان نیازمند آب هستند.تا قبل از 6 ماهگی نوشیدن آب برای نوزادان توصیه نمیشود ولی بعد از شش ماهگی وقتی نوزاد شروع به غذا خوردن کرد به آب نیاز دارد.حتما از آب تسویه شده استفاده کنید.همانجور که مطلع هستنید 70 درصد از بدن انسان را آب تشکیل داده است .

فواید نوشیدن آب:

کمک به سیستم گوارشی،رشد بهتر عضلات،جلوگیری از یبوست،نرم تر شدن روده های نوزاد و توسط آب سموم بدن از بین میرود.کنترل وزن نوزاد

در فصل تابستان به دلیل تعریق بیشتر و گرما آب بدن بیشتر کم میشود و کودکان بخاطر جنب و جوشی که دارند بیشتر به نوشیدن آب نیاز دارند،امادر زمستان هم که زیاد تشنگی به سراغتان نمی آید نباید آب خوردن را فراموش کنید،کودکان به خودی خود به اندازه کافی آب مصرف نمیکنند و نیازمند یادآوری والدین به آنها است.

برای شروع نوشیدن آب برای نوزادان بهتر است از لیوان نی دار کودک وقمقمه هایی که دسته دار هستند کمک بگیرید تا اشتیاق آنهارا به آب خوردن بیشتر کنید .نوزادان در ابتدا مکیدن را یاد گرفته اند و لیوان نی دار کودک میتونه همان کار را برایشان تداعی کند .یک قمقمه و لیوان نی دارکودک نیازمند جای دست مناسب است که گرفتن آن را برای کودک دشوار نکند ،و بهتر است بندی داشته باشد که گرفتن آن را برای شما آسان کند .بهتر است از جنس نشکن استفاده شود واز رنگ هایی که نوزاد را به ذوق بیاورد.

از لیوان نی دارد میتونید برای کمک فرایند انتقال کودکان از شیر خوردن سینه مادر یا شیشه شیر به یک لیوان معمولی کمک بگریید.

لیوان نی دار کودک چیست؟

یک لیوان آموزشی که معمولا از جنس نشکن و از مواد مرغوب ساخته شده است ،یک در پیچی یا چفتی که یک دهانی سوراخ مانند یا نی دار این اجازه را به کودکتان میدهد بدون ریختن مایع نوشیدنی خود را میل کند که حس استقلال در کودک به ارمغان میاورد.این لیوان ها مدل های مختلفی دارند: بدون دسته یا با دسته و نی بلند ونی کوتاه در سیسمونی شیراز موجود است.این لیوان ها کمک به هماهنگی دست و دهان میکند  و کثیف کاری را به حداقل میرساند .

کارشناسان به این باورند که که بهتر است که حدود یکسالگی به جای شیشه شیر از یک لیوان نی دار استفاده کنید تا از پوسیدگی دندان کودکتان جلوگیری کند.

کودکانی که بیشتر از 6 ماه هستند بهتره علاوه بر شیر مادردر لیوان های نی دار روزانه 120 میلی لیتر آب میوه طبیعی مصرف کنند  بی بی لایف با در نظر گرفتن سلامتی کودکانتان لیوان هایی با استاندارهای کودک شما در نظر عرضه میکند.