سرویس خواب اقساطی در شیراز

یک جشنوار ویژه از بی بی لایف برای کسانی که از سایت به فروشگاه مراجعه میکنند …..

بخاطر رفاه حال شما عزیزان که کیفیت و کاربردی بودن تخت و کمد برایتان قابل اهمیت است ،شرایط اقساطی در نظر گرفته شده ،در بهترین لحظات زندگیتان همراهتان هستیم از نوزادی فرزندانتان تا عروس و داماد شدنشان با بهترین کیفیت سرویس خواب در خدمتتان  هستیم.

تخت و کمد نقش اساسی در چیدمان اتاق خوابتان دارد که کیفیت  و راحتی آن بسیار مورد اهمیت است، ولی توجه نکردن به چند نکته برای کمی ارزان تر خریدن به مشکلات بزرگ جبران ناپذیری برخورد میکنید که سرویس خواب شیراز با اقساطی کردن سرویس های تخت و کمد بهترین کیفیت و با تضمین 100 درصدی در اختیار شما می گذارد،یادتون نره بگین از سایت اومدین…..

تخت و کمد کودک

یکی از اساسی ترین خرید های نوزادان سرویس خواب است ،اولین چیزی که نظر هرکس را جلب میکند تخت و کمد است ،که تا مدت ها عوض نمیشود وباید بسیار با کیفیت باشد و ایمنی ان رعایت شده باشد .

همانطور که میدانید بهترین و طبیعی ترین ماده ایی که برای ساخت محصولات کودک(تخت،کمد،ویترین،میز تحریر و…..)استفاده میشود .چوب است و به دلیل این که کودکان و نوزادان برای کشف کردن محیط اطرافشان زیادتر در تکاپو هستن و کیفیت نامناسب باعث خراب شدن زود وسیله می شود و برای صرفه جویی ،هزینه ها را دوبرابر میکند .پس بهتر است سمت جنس با کیفیت و مرغوب بروید ،کمی هزینه بیشتر خرج کردن اقتصادی تر است تا دو بار یک جنس بی کیفیت خریدن.تخت هایی با ام دی اف معمولی و بازاری  و تخت های فرفوژه  به هیچ وجه برای کودکان حتی بزرگسالان مناسب نیست و هیچ گونه امنیتی ندارد ،بهتر است از وسایلی که لبه تیز دارند استفاده نکنید.شما و کودکانتان برای سرویس خواب شیراز مهم هستید.به همین دلیل تخت و کمد برند بالسا در مجموعه بی بی لایف برای شما عزیزان در نظر گرفته اییم.

بالسا مراقب محیط زیست است!

به دلیل کیفیت و دوام  بیشتر چوب و حالت پذیری آسان تر ،رنگ پذیری ان سرویس خواب چوبی طرفداران زیادی دارد.بیشتر از تمام سرویس خواب ها عرض و به فروش میرسد.در این راستا بالسا برای حفظ جنگل تمهیداتی در سطح جهانی اندیشیده است و استفاده از جنگل های مصنوعی برای تولید سرویس خوابها استفاده می شود که بهترین چوب در مصنوعات چوبی درخت راش گرجستانی است که تمام سرویس خواب های چوبی بی بی لایف از آن تهیه میشود . علی رغم اینکه از جنگل های مصنوعی برای تولید سرویس های تخت و کمد استفاده میشود ،شما با خرید هر سرویس خواب بالسا ،درختی به نام شما کاشته میشود تا شما را در حفظ محیط زیست سهیم کند.

 

راهنمای کامل انتخاب و خرید هوشمندانه سرویس خواب کودک

کودکان زمان زیادی را صرف خوابیدن میکنند ،نوزادان تا2 الی 3 سالگی 70 درصد زمان زندگی خود را به خوابیدن می پردازند.بهتر است برای سلامت و آرامش کودکان خود به استانداردهای لازم تخت خواب توجه داشته باشید.علاوه بر ظاهر سرویس خواب که تاثیر دارد بر روحیه کودکان راحتی و ایمنی و کاربردی بودن آن هم بسیار مهم است.

 
انواع تخت های کودک

تخت پارک نوزاد

تخت پارک نوزاد همان تخت در کنار مادر است ،که جای این تخت ها در کنار تخت خواب مادر است ،بعضی ها خیلی لازم و ضروری میدونند این نوع تخت و بعضی ها براشون ضرورتی ندارد .بدی این نوع تخت ها این است که اتاق مادر و پدر شلوغ میکند و تاریخ انقضایی دارد خیلی زود کاربردی بودنش از دست میدهد.چون تا یک سنی کودک در اتاق مادر و پدر میتواند بخوابد و با رشد کودک دیگر قابل استفاده نیست و حداکثر زمان استفاده از این تخت تا 15 تا 18 ماهگی است.

 

گهواره نوزاد

 

گهواره مدل های مختلفی دارد ولی هر کدام نسبت به سایزشان 6 تا 18 ماهگی کاربرد دارد و باید مواظب باشید  به دلیل نرم بودن گهواره  با هر تکون خوردن نوزاد  راه تنفسی نوزاد بسته نشود،در ابتدای خرید سیسمونی معمولا ذوق زیادی دارید و درگیر ظاهر وسایل نشوید به کیفیت و کارایی وسایل هم دقت کنید.

 

تاب برقی:

تاب برقی هم تا یک سالگی فقط مورد استفاده قرار میگیرد ولی به دلیل کنترل داشتن ان از راه دور و قیمت مناسب آن ،فضای زیادی میگیره میتونه انتخاب مناسبی باشد ودر طول روز هم بدرد میخورد تا شما به کارهایتان برسید نوزاد سرگرم میشود .

تخت (تنظیم شونده)

یکی از بهترین انتخاب ها برای سیسمونی نوزاد تخت هایی هستند که قابل تنظیم شدن هستند ،ودر اتاق خود کودک گذاشته میشود،برای نوزادی تا نوجوانی مناسب است ،از نظر ارتفاع برای برداشتن و گذاشتن نوزاد قابل تنظیم است،نرده مخصوص دارد برای امنیت کوچولو هاتون میشه گفت یکی از واجبات هرخونه ایی است که به کیفیت و برند کار هم جدا از زیبایی باید دقت شود.

سایت سرویس خواب شیراز خیال شما را از بابت خرید آسان وارزان راحت کرده است 

 

نکات مهم برای خرید تخت کودک:

سرویس خواب شیراز تمام نکات مربوط به خرید تخت خواب کودک را در این مقاله باز گو کرده است

 

اندازه و ابعاد تخت خواب:

 

ابعاد تخت بسیار مهم است در ابتدا باید ببینید تخت تا چند ماهگی نوزاد میخواهید .از نظر اقتصادی بهتره تختی را انتخاب کنید که تا با بزرگ  تر شدن کودک لازم به تعویض نداشته باشید و کودک شما در سنین بالاتری هم از ان استفاده کند.

 

قابلیت تنظیم ارتفاع تخت:

 

در ابتدا تا 7 تا 8 ماهگی که کودک تحرک کمتری دارد بهتر است ارتفاع تخت بالا باشد تا به کمرتون اسیب وارد نشود و بعد تحرک داشتن و شیطونی های کوچولو بهتره ارتفاع تخت پایین تر بیاورید تا به ان آسیب نرسد و باعث افتادن و بیرون آمدن کودک از تخت نشود.

 

جنس و استحکام تخت:

 

این روزها با بالا رفتن هزینه ها بهتر است جنس و کیفیت در نظر گرفت وبه فکر سلامتی فرزندان باشیم زیرا جنس های ام دی اف و مواد مصنوعی ممکن است باعث حساسیت و آلرژی کودکان شود.همانطور که گفته شد چوب یکی از مقاوم ترین و متفاوت ترین مدل ها را دارد که مناسب کودکان هستند که بدون هیچ آلرژی خدمت دوستان سرویس خواب شیراز عرضه می شود.

 

ایمنی تخت:

 

کودکان در ابتدا هر چیزی را برای اولین با میبینند دوست دارند لمس کنند و دست بزنند و بخاطر همین ایمنی تخت بسیار مورد اهمیت است ،حفاظ یا نرده تخت بهتر است شبکه ایی باشد و میله ایی نباشد ،فاصله ان ها از هم بیشتر از 6 یانت نباشد تا کودک از ان رد نشود،میله ها پله ایی نباشد که کودک از ان بالا بیاید،ضربه گیر بهتر است از 6 ماهگی به بعد استفاده کنید که به تکون خوردن نوزاد نزدیک میشوید به دلیل سندروم ناگهانی و خفه شدن نوزاد از استفاده زودهنگام آن پرهیز کنید ولی بعد یکی از واجبات اتاق و تخت کودک میشود. سرویس خواب شیراز به ایمنی تخت های خود خیلی اهمیت می دهد

 

تشک تخت:

 

بهتر است هنگام خرید تخت، تشک هم خریداری کنید تا همون موقع امتحان کنید که حتما کیپ تخت میشود. اگر کیپ نباشد خطر دارد و باعث میشود انگشت کودک لای  آن بمونه و سعی کنین از تشک هایی با استانداردهای بازار استفاده کنین تا بدن نوزاد اذیت نشود ،از تخت های استاندارد استفاده کنید تا تشک مناسب و استاندارد براش وجود داشته باشد.

سایز استاندارد تشک:

طول:130 سانتی متر

عرض:70 سانتی متر

قطر تشک:7 الی 15  سانتی متر

تخت و تشکی با ضمانت نامه خرید کنید تا با خیال راحت سالها از آن استفاده کنید.

سرویس خواب شیراز در تلاش است تا کالای با کیفیت و مطمئن با ضمانت خریداری کنید تا کودکانتان در آرامش به خواب بروند بدون هیچ گونه آلرژی و حساسیتی که در اطراف آنها باشد. 

اگر می خواهید به سرویس خواب بزرگسال و عروس شیراز آشنا شوید مقاله لینک شده را بخوانید