خرید و قیمت انواع لباس و کفش بچگانه در شیراز

شما می توانید خرید و قیمت انواع لباس و کفش بچگانه در شیراز را در سایت سیسمونی شیراز انجام دهید و از قیمت ها اطلاع پیدا کنید

 لباس خریدن برای نوزادان و کودکان بسیار هیجان انگیز و لذت بخش است ،کودکان بدن حساس و لطیفی دارند و نیازمند لباس هایی با جنس و کیفیت خوب است،جنس های نخی،پنبه و نرم بهترین گزینه برای انتخاب جنس لباس کودک است.همراه زیبایی لباس ،راحتی آن هم بسیار اهمیت دارد و این روزا لباس های ازاد ترند است.

 

نکات خرید لباس نوزاد:

 

اولین لباس های نوزاد که میخواد براش تامین کنید مهم است راحت و ایمن باشد  واز چند نظر باید بررسی شود:

پارچه:

لباس هایی هستند که جنس آنها بر پایه سویا است که بسیار مقاوم و نرم هستند که  گزینه خوبی برای انتخاب لباس نوزاد تازه متولد شده است پارچه های دیگر مثل :پنبه ایی،پارچه ریون ،ابریشم مصنوعی و…. پارچه طبیعی هستند و گزینه خوبی برای انتخاب لباس نوزاد است.لباس هایی که جنس پلاستیک هستند  ،پلی استر….. درست شده اند باعث آزار اذیت کودک میشود.

ایمنی:

کودکان در ماه های اول برای شناسایی محیط اطراف همه چیز را در دهان خود می کنند .پس بهتر است لباسهایی برای گل ،دکمه،قلاب و…… دارد استفاده نکنید.از لباس هایی استفاده کنید که پارچه مقاوم در برابر اشتعال دارند تا در برابر سوختگی محافظت بشود.

اندازه:

لباس های نوزاد نه خیلی بزرگ باشد نه کوچک چون در هر دو مورد باعث اذیت کودک میشود .بهتر است اگر قبل از به دنیا آمدن لباس میگیرید کمی بزرگتر بگیرید که بعد دچار مشکل نشوید و از لباس هایی که راحت تن کودک میرود استفاده کنید.

سبک و کاربردی بودن لباس بسیار اهمیت دارد و لباس های زیاد مجلسی نخرید چون زیاد مورد استفاده قرار نمیگیرد .کودک زمان زیادی را در خواب سپری میکند و نیاز دارد که راحت باشد.از تجملات برای نوزاد تازه به دنیا آمده اجتناب کنید .در برابر شستشو مقاوم باشند زیرا دفعات زیادی در روز باید لباس کودک عوض شود و شسته شود .لباس های نوزاد را با لباس های خودتان و دیگران بشویید.درسته کودکان در حال رشد هستند ولی پوست حساسی دارند از لباس های ارزان و بی کیفیت استفاده نکنید.کودکان مهم هستند.بی بی لایف با بهترین و متنوع ترین محصولات مراقب کودک شما است.  

لباس در فصل تابستان:

یکی از دغدغه خانواده ها برای تابستان لباس کودکان است که علاوه بر زیبایی ،راحتی و خنکی لباس دست و پای کودک در معرض افتاب نباشد.بهتر است از رنگ های روشن برای لباس کودکان استفاده شود .

 

حتما در انتخاب لباس نظر خود کودک را هم بپرسید ،اگر انتخاب اشتباهی یا مد نظر شمارو نکرد میتونین براش توضیح بدین باهم مشورت و لباس دیگه ایی انتخاب کنید.

لباس پسرانه:

لباس پسرانه مدل و سبک های متفاوتی دارد .در یک سنی کودکان دوست دارند مدل پدر یا برادر بزرگترشون لباس بپوشند که اتفاقا کودکان را خیلی جذاب میکند.مادران و پدران دوست دارند همیشه کودکشان خوش پوش باشد و بدرخشد.

لباس هایی که این روزها زیاد به چشم میخورد:

کنفی و مراکشی:که بسیار خنک و با کیفیت است 

هاوایی:

پیراهن و تیشرت هاوایی یک استایل شیک و منحصر به فرد میسازه که ترکیب آن با شلوارک بسیار زیبا است.

پیراهن مردانه به همراه تیشرت:

یک استایل قدیمی ولی همیشه کاربردی و نو است که از آفتاب سوختگی کودکانم محافظت میکند.

تیشرت یقه گرد و یقه مردونه هم که همیشه مد است و جذابیت های خودش داره ،که این روزا حالت ازاد تر ان ها مد است.

شلوار های مام استایل و مام فیت ،کتونی و پارچه ایی بیشتر از شلوار های جذب کاربرد دارد.

لباس دخترانه:

دختران همیشه عاشق لباس و دامن های چین دار هستند که با چرخ زدنشان لباسشان باز شود وناز و دختر بودنشون نشون میده ،البته لباس های اسپرت هم خیلی جذاب و زیبا است.

تاپ و دامن دخترانه،تاپ و شلوارک دخترانه:یکی از کاربردی ترین لباس های این فصل است .

لباس های هاوایی و ساحلی:یک انتخاب بامزه  با کلاس است که همراه کلاه حصیری آنها را جذاب تر میکند.

شلوارهای بگ و مام و ماهی:

یکی دیگر از خوشگل ترین شلوار ها همراه شومیز ها و تی شرت های جذاب کاربردی است.

لباس کودک در فصل زمستان:

درسته که کودک در زمستان حساس تر است و امکان مریضی و سرماخوردگی وجود دارد ولی از لباس روی هم کردن برای کودکان پرهیز کنید و در خانه لباس های آنها را کم کنید که دچار مریضی کودک شود .

چند نکته راجب خرید لباس کودک:

چگونه از خرید لباس کودکمان راضی باشیم:

-بخاطر فعالیت زیاد کودکان باید از لباس های با کیفیت انتخاب کرد ،کودکان به سرعت لباس هایشان را کثیف میکنند و نیاز به شستن دارد پس موقع خرید لباس به جنس ان نگاه کنین که نازک نباشد و به زودی ساییده شود.

-لطافت لباس کودک را بسنجید و دقت کنید به اصطلاح بدن کودک را نمیخورد  و پوستش را آزار نمیدهد،کودکان از لباس خیلی ضخیم و زبر خوششان نمی اید.در مورد لباس زمستانه مراقب باشید کرک پس ندهد.

درزهای لباس را چک کنید ،مطمئن شوید که محکم  دوخته شده باشد و زبر نباشد که بدن کودک را اذیت کند .گاهی اوقات کودک شروع به گریه کردن میکند و دلیلش را نمی فهمید ولی یک درز ساده لباس باعث ناراحتی نوزاد میشود که منظور خود را هم نمی تواند برساند.

از لباس هایی با زرق و برق و پولکی استفاده نکنید.شاید ظاهری زیبا داشته باشد ولی معمولا خارش و التهاب در بدن نوزاد رخ می دهد.

از لباس ریش ریش و بند دار در ابتدای تولد استفاده نکنید چون نوزاد بخاطر تکون و آگاهی نداشتن در دهان میکند یا باعث میشود در گلوی او را بگیرد.

در لباس نوزادان بهتره از دکمه و زیپ استفاده نشود .زیرا سفت بودن و پوکیدن زیپ و سرزیپ ها خطرناکند و باعث فشار و اذیت به کودک میشود.

رنگ لباس کودک :

بهتره از رنگهای روشن برای لباس کودک استفاده کنید ولی اگر زیاد حساس هستید به دلیل کثیفی زیاد لباس و پاک نشدن کامل کثیفی روی لباس از رنگ های چرک تاب ولی روشن استفاده کنید.متوجه باشین کودکان متوجه همه چیز میشوند و رنگ لباس در روحیه آنها تاثیر میگذارد.

با کیفیت ترین اجناس را از سیسمونی شیراز بخواهید.