بهترین فروشگاه سرویس خواب شیراز

سرویس خواب دو نفره و عروس:

هر شروعی لذت بخش و پر از امید است،یکی از خریدهای بزرگ ومهم عروس خانم ها سرویس تخت و کمد است که کیفیت آن بسیار مورد اهمیت است.زیبا بودن دکوراسیون داخلی اتاق رابطه مستقیم با طرح سرویس خواب شما دارد.که میتوند جلوه ایی دیگر به جهیزیه عروس خانم بدهد . شما می توانید بهترین سرویس خواب ها را از بهترین فروشگاه سرویس خواب شیراز به راحت ترین شکل تهیه کنید

سرویس خواب عروس شامل:

تخت خواب دو نفره،دو عدد پاتختی،میز آرایش و آینه،صندلی،دراور لباس،کمد رگال ،آینه قدی ،روتختی،که طبق نیاز خود میتوانید خریداری کنید و هر یک از آنها را نخواستین حذف کنین.

طرح و مدل سرویس خواب به سبک چیدمان خانه رابطه مستقیم دارد،سرویس خواب جنس های مختلفی دارند که یونیک ترین و لوکس ترین آنها سرویس خواب چوبی است مناسب ترین نوع سرویس خواب مناسب برای عروس های با سلیقه که اکثرا از جنس چوب راش و گردو هستند.که طراحی شده نقش و طرح های هنرمندهای ایرانی است.سرویس خواب های چوبی در کنار گلدان های سبز بزرگ چیدمان لوکسی می سازد.

تصور همه برای تخت خواب عروس رنگ سفید است ولی باور غلطی است ،رنگ سرویس خواب مربوط به سلیقه،ابعاد اتاق خواب،میزان نور و هارمونی رنگ میباشد.

در سایز تخت اتاق خواب دقت کنید که متناسب با سایز اتاق انتخاب کنید و اگر اتاق کوچکی دارید تختی مناسب است که از حاشیه های کوچک تری برخور دار باشد.سایز استاندار تخت:160 سانتی متر عرض و200 سانتی متر طول دارد ولی در سایزهای 180 در 200 سانتی متر و 200 در 200سانتی متر ساخته میشود .ارتفاع تخت باید استاندارد باشد ،در سلامت جسمانی فرد اهمییت بالایی دارد ،در هنگام نشستن در لبه تختخواب  زانو باید در زاویه 90 درجه قرار بگیرد تا کمترین فشار بروی ستون فقرات بیاورد.استاندارد ترین تخت ها را از بهترین فروشگاه سرویس خواب شیراز تهیه کنید

دربهترین فروشگاه سرویس خواب شیراز برای آسایش و سلیقه خاص پسند شما سرویس خواب بالسا در نظر گرفته اییم که در نمونه های مختلف و از جنس چوب راش گرجستانی با طراحی فوق العاده  در سریع ترین زمان به اتاق خواب های پر از عشق شما تحویل داده میشود،اگر به دنبال خریدی مطمئن و با کیفیت هستید بهترین فروشگاه سرویس خواب شیراز را فراموش نکنید

مدل های تخت دو نفره بالسا:

سرویس خواب دو نفره بالسا مدل کاترین:

سرویس خواب کاترین دونفر

 

سرویس خواب کاترین در رنگ کرم وپتینه مسی رنگ که غرق گل هایی زیبا در سر تخت میشوید که ارامش راحتی را به همراه دارد ،بالشتک و پشتی  های زیبای ان طرح کلاسیکی را نمایان میکند .

سرویس خواب دونفره بالسا مدل الگانت:

سرویس خواب مدل الگانت تلفیقی از هنر ایرانی و اروپایی را به تصویر میکشد،که با رنگ روشنی که کار شده است فضای اتاقتان را بزرگ و روشن تر نمایان میکند.نقش های ظریف طراحی شده و قوس های نرم و پتینه های بی عیبش فضای اتاق خوابتان را متفاوت میکند و این سرویس خواب دارای آینه سه تایی است که ان را از دیگر میزآرایش ها متمایز میکند و پاتختی این سرویس خواب به میز کوچکی تبدیل میشود که کار شما را برای خواندن کتاب مورد علاقتان و سرو یه نوشیدنی مورد علاقتان راحت میکند.

سرویس خواب دو نفره بالسا مدل بلوط:

سرویس خواب بلوط سبک دیگری از سرویس خواب است که نمایان طرح کلاسیک است ،این سرویس خواب از مرغوب ترین چوب بلوط آمریکایی واوکراینی تهیه شده و مقاومت قابل توجه ایی در مقابل اب و…. دارد .ضد حساسیتپوستی و تنفسی میباشد و گرمای چوب بلوط به اتاقتان زیبایی چند برابری میبخشد.اگر به سرویس خواب چوبی علاقه دارید می توانید از بهترین فروشگاه سرویس خواب شیراز دیدن فرمایید

سرویس خواب مدل بنیتو:

این تخت زیبا جلوه ایی باشکوه سلطنتی داره که با رنگ بژ کار شده است ولمسه به کار رفته در پشت کار و منبت کاری در پایه ها و با پتینه های سرخ رنگ  زیبایی ان  را دو چندان کرده است.از رنگ ضد حساسیت پلی اورتان استفاده شده که بر ماندگاری رنگ تاثیر بسزایی دارد.این سرویس زیبا تشکیل شده از یک اینه سه لت بسیار زیبا در روی دراور است که بسیار هنرمندانه طراحی شد است.اگر به دنبال سرویس های سلطنتی و منبتکاری شده هستید فقط فقط به بهترین فروشگاه سرویس خواب شیراز مراجعه کنید

سرویس خواب دانژه:

اگر به دنبال سرویس خوابی خاص مناسب تازه عروس ها هستید بهترین انتخاب سرویس خواب دانژه ست که به عروس بالسا شهرت دارد،این سرویس خواب جذاب با جزئیات بسیار دقیق که با رنگ سفید ،پتینه رنگ روغنی و ورق طلا کار شده است.لمسه کار شده سر تخت در کنار منبت های تخت به قدری زیبا است که گویا چشم اندازه باغی زیبا را تداعی میکند.از رنگ پلی اورتان و ضد حساسیت کار شده است تا ارامشی را هنگام استراحت به شما منتقل کند.

سرویس خواب دونفره بالسا مدل رنزو:

 

سرویس خوابی لوکس مناسب خاص پسندان که از ترکیب گل های ارکیده در دورتا دورتاج تخت محاصره شده است.تلفیقی از نوعی سرویس خواب کلاسیک و مدرن که در کنار هم طرحی منحصر به فرد را ساخته است.طراحی شده از پتینه های ظریف طلایی و نقره ایی که اصالت را به تصویر میکشد.به دلیل خنثی بودن رنگ سرویس خواب قابلیت ترکیب شدن با هر دیزاین اتاقی را دارد.

سرویس خواب مدل گلوریا:

طرحی ساده  وکلاسیک این کار، آرامش برایتان به وجود می اورد و با هردکور وسبکی از زندگی ست میشود ورنگ سفید و کرم این سرویس خواب خاص محیطی آرام و بزرگتری را برایتان میسازد،رنگ پلی اورتان ضد حساسیت ،انتی باکتریال آن خیالتان را برای سلامتیتان راحت میکند.

سرویس خواب سلین:

تختی منحصر به فرد و شیک کاری بسیار راحت و زیبا با رنگ سفید و پتینه های رز گلد در بالا و پایه های تخت زینت یافته است ،لمسه بالای کار باعث ابهت و باشکوهی این تخت زیبا شده است،اگر اتاقی لوکس و چشم نواز میخواهید بهترین انتخاب از سرویس خواب بالسا مدل سلین است.

سرویس خواب شایلین مدل بالسا:

این سرویس خواب گونه ایی خلقت دستساز هنرمندانی است که درخشش به منزل شما هدیه میدهد ،این سرویس خواب از لمسه دست ساز طوسی رنگ با خراطی هایی منحصر به فرد و رنگ سفید در کنار پتینه های طوسی و نقره ایی شاهکار بالسارا به وجود اورده است که کنار رنگ پلی اورتان و ضد حساسیت ان کیفیت کالا را تضمین کرده است.

سرویس خواب رمانتیک:

همانجور از نام انتخابی این تخت میشه فهمید تداعی کننده حسی رمانتیک ، تازه و سرشار از عشق است ،این تخت زیبا دارای سرستون های خاص و زیبا است که در صورت تنوع میشه از انها استفاده نکرد،استادان و متخصصانی خراطی های روی این تخت زیبا را انجام داده اند که میتونه چشم بیننده را به انها مدتها خیره کند،دارای لمسه دوزی بسیار راحت و نرم وترکیب رنگی  ملایم زیبایی را دارد.

سرویس خواب روکو بالسا:

اگر میخواهید که جلوه ایی گرم به خانه شما بدهد پیشنهاد سرویس خواب شیراز مدل روکو بالسا است،یک سرویس خواب چوبی دستساز که با رنگ خنثی که اجازه میدهد با هر چیدمانی زیبا شود .دارای پشتی های لمسه دوزی شده طوسی و منبت های چوبی زیبایی است که این سرویس خواب را از دیگر سرویس خواب دیگرمتمایز میکند.  

سرویس خواب بالسا مدل ویولت:

سرویس خوابی بی عیب و بسیار خاص که با وجود سادگی یکی از زیبا ترین سرویس های چشم نواز و زیبا است و در رنگ ابی  و یا سفید وجود دارد که ارامش و حس خوب را منتقل میکند درکنار کلاسیک بودن کاری مدرن و چشمگیر است،این کار منحصر به فرد ازبهترین چوب گرجستانی و بهترین ام دی اف ترکیب شده است وهمه ویژگی های یه سرویس خواب مورد نیاز شمارو داردو با بهترین لمسه دوزی اتاق شما را چشم نواز کرده است..

استراحت و خواب خوب تاثیر زیادی بر سلامتی روح و جسممان دارد ،یک خواب راحت یک روز با انرژی و مفیدی را برایمان به ارمغان می اورد .مکان استراحت باید سرشار از ارامش  باشد تا هرکسی را از مشغله و ازدحام زندگی دور کند و به حال خوب دعوت کند .سرویس خواب خوب و راحت یعنی ارزش دادن به خودتان ،سلامتی شما برایمان مهم است،با بالسا هرسلیقه و سبکی که دوست داشته باشید با بهترین کیفیت در دسترستان است.

سرویس خواب شیراز امکان خرید اقساطی سرویس خواب را برای شما مشتریان عزیز فراهم نمود است البته فراموش نکنید که بگید از طرف سایت زنگ میزنید