کالسکه شیراز

کالسکه یکی از مهم ترین وسایل کودک است .یکی از درگیری های ذهنی که برای پدر و مادر ها ایجاد میشود ایمن بودن و راحتی کالسکه است که بهتره قبل خرید کمی تحقیق کنید .کالسکه شیراز با کامل ترین مجموعه ای از بهترین کالسکه های روز دنیا در خدمت شماست که بهترین خرید را داشته باشید

با داشتن نوزاد نوپا بیرون رفتن و سفر رفتن که در فصل های بهاری و تعطیلات تابستانی که بسیار چشمگیر تر هست ،یک وسیله ضروری به حساب می آید.که با وجود آن خاطرات خوشی برایتان رقم میخورد و تفریحات بیشتر در پبش میگیرد.

کالسه باید ایمن و راحت باشد و توجه داشته باشید که زمان حرکت دادن آن در چمن ،آسفالت ، خاکی و….راحت باشد. به هر حال کالسکه تنوع زیادی دارد و شما طبق سبک زندگی،سبکی و سنگینی،قابلیت های مورد نیازتان، بودجه و…… انتخاب کنید ولی با وجود تنوع زیاد مواردی هست که باید در کالسکه مورد نیازتان حتما وجود داشته باشد.

کالسکه شیراز تمام موارد مهم برای خرید کالسکه را در این مقاله برای شما باز گو کرده است

برای نوزادان زیر 6 ماه چند نکته را در خرید کالسکه باید رعایت کنید

اولین چیزی که در خرید کالسکه برای نوزادان زیر 6 ماه باید رعایت کنید،صندلی کالسکه باید قابلیت تا 180 درجه را داشته باشد.

به شکلی باشد که صندلی آن به عنوان صندلی ماشین  قابل استفاده باشد.

بند های ایمنی برای حمایت از گردن و سرنوزاد بسیار قابل اهمیت است و مخصوصا در 6 ماه اول ،زیرا قادر به نگه داشته سر و گردن خود نیستند .

-در پشت صندلی از اسفنج هایی به حالت کمرشان وجود داشته باشد.

یک نوع دیگر کالسکه میشود به کالسکه چند منظوره اشاره کرد

به کالسکه هایی گفته میشود که قابلیت  صندلی خودرو نوزاد و تکیه گاه صندلی، کالسکه عمل میکند به صورتی که میتوان یک کالسکه معمولی باشد و بعضی از آنها قابلیت این را دارد که کاملا به صورت خوابیده شود که این نوع کالسکه بعد از 6 ماهگی مورد استفاده قرار میگیرد و بسیار کاربردی است چون مناسب صندلی ماشین  هم هستند.

بعضی از کالسکه ها فقط قابلیت صندلی ماشین و مناسب 6 ماهگی  هستند.

کالسکه که بعد از 6ماهگی تا 2 سالگی استفاده میشود البته بستگی به جثه کودکتان دارد، دارای ویژگی هایی است  که با کالسکه شیراز بیشتر باهاش آشنا می شویم:

در مواردی که کودک شما توانایی نشستن را پیدا میکند معمولا تا زمانی که خسته نشده دلش میخاد اطراف را ببیند و کشف کند ولی در انتخاب کالسکه مورد نیاز باید به چند نکته توجه کنید،ایا شما سفر زیاد میروید؟اهل گشت و گذار ، پیاده روی هستید؟آیا در حال تردد با اتوبوس و وسایل عمومی هستنید؟

روش زندگی و تردد هرکس متفاوت است و در تصمیم گیری خرید کالسکه بسیار مورد اهمیت قرار میگیرد .اگر حمل و نقل با وسایل عمومی دارید حتما از کالسکه های سبک مسافرتی استفاده کنید تا حمل و نقل و باز و بسته کردن آن برایتان راحت باشد ، مادرای عزیز هم به راحتی از عهده ان بر بیایند.

مورد هایی که باید در خرید کالسکه باید به آن دقت کنید

اسکلت کالسکه باید به طریقی باشد که تکان نخورد و محکم باشد،احساس سستی در آن به وجود نیاورد .

ترمزهای آن قابلیت چرخش و قفل داشته باشد و آن را با دقت بررسی و چک کنید و مواظب باشد موقع قدم زدن شما چرخ های آن به پاهای شما برخورد نکند.

اگر نیاز به خرید کالسکه سبک دارید حتما در همه صورت کالسکه را بلند کنید و بررسی کنید.

کالسکه شیراز تمام مدل های کالسکه مسافرتی و کالسکه حرفه ای در سایت دارد و خرید را برای شما راحت کرده است اگر از سایت خرید را انجام دهید از تخفیف های بی نظیری برخوردار می شوید

کالسکه باید برای فرزندتان راحت باشد و جا برای حرکت در آن را داشته باشد و قابل تغییردرجه در صندلی آن شود .و پشتی آن به راحتی باز و بسته شود.

حتما درجای که میخواهید کالسکه را خریداری کنید با کالسکه کار کنید و باز و بسته شدن آن را بررسی کنید و یاد بگیرید.و فضای کافی در کالسکه وجود داشته باشد چون معمولا وقتی کالسکه به همراه دارید باید دستان خالی باشد و تا بتوانید به راحتی آن را حرکت دهید.

در جنس کالسکه هم دقت کنید:جنس اسکلت باید از فلز مقاوم و با کیفیت باشد تا حداقل تا سن بالاتر حدودا 4 سالگی از استفاده بشود .

جنس روکش آن جوری باشد که قابل جدا سازی و مقاوم در برابر شستشو باشد.بدون هیچگونه حساسیت چون بدن نوزاد زود واکنش نشان میدهد و در موقع خواب دچار تعریق نشود .

تنظیم دسته کالسکه بسیار مورد اهمیت است و جای دست شما جوری باشد موجب عرق کردن و درد گرفتن دست شما نشود.

دارای سایه بان باشد که کاملا از آفتاب در برابر کودکتان جلوگیری کند. دارای پارچه توری هم باشد

دارای اهرمی باشد که کودک در دید مادر و پدر باشد و از احوال آن در طول مسیر اگاه باشند.

کالسکه باید دارای چرخ های بزرگ و پهن باشد تا در دست اندازهایی که وجود دارد ضربه ایی به نوزاد نخورد .

به دلیل استفاده زیاد از کالسکه برای کودک احتمال خرابی اجزای کالسکه وجود دارد باید به طریقی باشد که قابل تعویض اجزای وسایلش باشد و راهنما داشته باشد تا مادر و پدر به راحتی قادر به تعویض وسایل کالسکه مورد نظرشان شود.این کار باعث صرفه جویی در وقت و هزینه پدر و مادر میشود.

بهتره جنس آن به طریقی باشد که در مقابل باران محافظ  و مقاوم باشد خراب نشود و در هنگام بارش ناگهانی از خیس شدن کودک جلوگیری کند.

کالسکه رابطه مستقیم با راحتی فرزندتان دارد ،البته با هزینه های بالااین روزها بهتره در خرید کالسکه دقت کنید و کالسکه انتخاب کنید همه ویژگی های  مورد نیازتان را داشته باشد کنار کالسکه شیراز باشید تا با بهترین کالسکه ها آشنا شوید و، با بهترین قیمت خریداری کنید.در خرید وسایل سیمونی باید توجه داشته باشید راهنمایی کامل و با حوصله ایی را داشته باشند و شما احتمال فرزند دوم داشتن را اگر دارید خریدی به صرفه انجام دهید تا کودک بعدی شما بتواند از آن استفاده کند.  

باخرید از سایت کالسکه شیراز خیالتان از اصل وسالم  بودن کالسکه راحت است چون مجموعه کالسکه شیراز قبل از ارسال کالسکه های خود آنها را تست می کند و سالم بدست شما عزیزان می رساند

برای مشاهد قیمت انواع کالسکه روی لینک کلیک بفرمایید