نمای سه رخ صندلی ماشین و صندلی غذا ایون فلو

همانجور که در مورد این برند گفته شد در مقاله کالسکه ایون فلو ،یکی از برندای معروف و از نظر امنیت فوق العاده حرفه است ،که توسط یک شرکت مطرح آمریکایی تولید میشود،این برند معروف ایون فلو تخصص در صندلی ماشین ،هم دارد.

صندلی ماشین ایون فلو یکی از لوازم ضروری کودک به حساب می آید و حین رانندگی امنیت کودکتان را حفظ می کند،با خیال راحت میتونید به انجام کارهایان بپردازید.صندلی ماشین ایون فلو مدلهای مختلفی دارد که در ادامه باهم بررسی میکنیم: 

معرفی صندلی ماشین مدل اوری استیج ال ایکس ایون فلو

صندلی ماشین ایون فلو از بدو تولد کودکتان تا ۱۲ سالگی قابلیت استفاده دارد و میتواند از وزن ۵ تا ۵۴ کیلوگرم را تحمل کند. پشتی این محصول در ۴ حالت مختلف قابلیت تنظیم دارد. همچنین تکیهگاه سر را میتوانید با توجهبه راحتی عروسک کوچکتان تنظیم کنید. به کمک کمربند ایمنی ۵ نقطهای امنیت فرزندتان حین استفاده از این محصول بالاتر میرود. برای نصب راحتتر و مطمئنتر، در این محصول ایزوفیکس قرار داده شده است. قابل شستشو بودن روکشها، به شما این امکان را میدهد تا بدون نگرانی از کثیفشدن صندلی ماشین، از آن استفاده کنید و در هر زمانی که نیاز شد آنها را به راحتی بشویید.

معرفی صندلی ماشین ایون فلو پلاتنیوم سف مکس 

 صندلی ماشین مدل پلاتنیوم، نوعی صندلی همه کاره می باشدکه میتواند کودکتان را از وزن ۲.۲ تا ۵۴ کیلوگرم تحمل کند. پشتی و تکیه گاه سر این محصول را میتوان متناسب با نیاز فرزندتان، به چند حالت مختلف تنظیم کرده تا آسایش و راحتی فرزندتان، بیشر شود. همچنین میتوانید از این محصول در دو حالت روبه عقب و روبه جلو استفاده کرده. این محصول در حالت رو به عقب میتواند فرزندتان را از بدو تولد تا رسیدن به وزن ۱۸ کیلوگرم یا قد ۹۴ ساینتیمتر به خوبی تحمل کند. اما وزنی که این محصول در حالت رو به جلو میتواند تحمل کند از ۱۰ تا ۲۹ کیلوگرم و قد ۱۲۷ سانتیمتر می باشد. برای ایمنی بیشتر کودک، این صندلی ماشین به محافظ ضربه های جانبی اس پی اس و کمربند ایمنی 5 نقطه ای مجهز می باشد. همچنین تکیهگاه سر مدل ساف ذون ترکیبی از مواد درجه یک می باشد،که برای جذب از بین بردن ضربه های ناشی از تصادف طراحی شده. برای زمانهایی که دیگر نیازی به استفادهاز کمربند ۵ نقطها ی ندارید، میتوانید کمربند ایمنی را جمع کنید و داخل محفظهای سور ساف قرار دهید،که مخصوص نگهداری از کمربند می باشد. به کمک فناوری به سرعت راحتی این صندلی ماشین را نصب کرده و همچنین به کمک راهنمای تصویری که روی صندلی ماشین قرار داده می شود، با اطمینان بیشتری میتوانید مراحل نصب را انجام داده و از آن استفاده ببرید. قابلیت شستشو روکشها در ماشین لباسشویی به شما این امکان را میدهد که با خیالی راحت از این محصول استفاده کرده و با خیال راحت روکش را به لباسشویی بسپارید.

صندلی غذا ایون فلو 

صندلی غذا یک وسیله از سیسمونی نوزاد است که کمک به استقال و مسئولیت پذیری بیشتر نوزاد و کودک ما می کند که باعث اعتماد به نفس آن میشود.مستقل غذا خوردن کودک یکی از هدف های همه والدین می باشد که با کمک صندلی غذا ایون فلو این امکان وجود خواهد داشت،با صندلی غذا کمتر جایی کثیف می شود و خود صندلی به راحتی قابل تمیز شدن می باشد.به سرعت جمع میشود ،در همه جا می توانید از صندلی غذای ایون فلو استفاده کنید .این صندلی از 6 ماهگی تا 3 سالگی می تواند همراه شما باشد یا اگر جثه کودکتان کوچک است تا وزن 15 کیلو گرم قابل استفاده می باشد.ارتفاع صندلی تا 6 حالت قابل تغییر می باشد و سینی این صندلی در سه حالت تنظیم می شود ،قابل جداسازی و شستشو می باشد.برای راحتی بیشتر فرزندتان، میتوانید پشتی و زیرپایی این صندلی را تنظیم کرده. و همچنین پشتی این محصول، به ۳ حالت مختلف  تنظیم می شود. نگران ایمنی کودکتان در زمان استفاده از این صندلی نباشید؛ چراکه به کمک کمربند ایمنی ۵ نقطه ای این محصول ایمنی کودکتان به خوبی تضمین خواهد شد به لطف قابلیت شستشو روکش این محصول، نگران کثیف یا چرب شدن صندلی نخواهید بود. اگر دغدغه فضای محدود در منزلتان را دارید میتوانید به کمک قابلیت جمعشدن این صندلی، زمانهایی که از آن استفاده نمیکنید، آن را به راحتی جمع و گوشهای از خانه انتقال دهید.

جامپر ایون فلو 

یکی از دیگر محصولات ایون فلو جامپر است که بسیار هیجان انگیز می باشد ،نوعی اسباب بازی برای سرگرم کردن کودک وافزایش مهارتهای حرکتی،بصری و سمعیشان است، با داشتن جامپر ایون فلو به تقویت ماهیچه های پا و کمر کودک کمک کرده ابد.جامپر ایون فلو کفی نرم و منعطف دارد که امنیت کودک را در هنگام استفاده و پرشهای تضمین خواهد کرد. همچنین صندلی این محصول قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه و تنظیم ارتفاع تا ۳ حالت را دارد. فرشته کوچکتان میتواند از ۴ ماهگی تا ۳ سالگی ازاین وسیله بخوبی استفاده کند. روکشهای این محصول قابل تعویض و شستوشو در ماشین لباسشویی می باشند.یکی از ویژگی های جذاب و چند کاربرده این جامپر داشتن قابلیت تبدیل به تشک بازی می باشد.به این صورت که هم میتوانید نوزادتان را روی تشک خوابانده و نوار اسباب بازی را بالای سرش بگذارید تا سرگرمش کنید و هم میتوانید به صورت جامپر در حالی که کودک در صندلی به صورت ایستاده قرار گرفته است، از آن استفاده کنید.

چرا لوازم سیسمونی برند ایون فلو خریداری کنیم؟

برند ایون فلو، برندی است که بیش از یک قرن تجربه دارد که در حوزه سیسمونی کودک بسیار موفق می باشدو هدفش تولید محصولاتی با کیفیت بالا و در این زمان توانسته رضایت و اعتماد بسیاری از والدین را جلب خود کند. بیشتر کالسکه های این برند به صورتی طراحی شده اند که به راحتی بتوانید در سفرهایتان از آنها استفاده کنید. اگر به دنبال محصولی باکیفیت هستید این برند میتواند یکی از انتخاب های برای شما باشد.

 

برای سیسمونی ارزان ما مهم ترین مسئله شادی و رفاه شما والدین و فرزندانتان بوده است و همیشه در تلاش برای آوردن محصولاتی با کیفیت بالا وقیمت کمتر هستیم.   

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *